Kas oled juba meiega tutvunud?

Tere hea sõber! Saa meie ja Üks Väga Hea Tee sünnilooga tuttavaks!

Meie oleme ettevõtte FirstFlush OÜ tiim, kes tegeleb üldiselt HoReCa valdkonnale suunatud lahtise tee müügiga. Siiski oli kirg, idee ja soov luua midagi enamat, et ka eraisikul oleks võimalus saada osa sellest headusest, jätkusuutlikust teest ja no muidugi imelistest maitseelamustest!

Meie eesmärgiks on levitada tee vaikelu, rõhutada lihtsaid ja vahetuid momente elus, mille tõeliseks hindamiseks oleme tihti liiga hõivatud või hajevil - nagu näiteks täielikus kohalolus kogetud tassitäis teed.

Me proovime tuua teieni teed, mis on kasvatud kooskõlas ja austusega looduse vastu, rõhutades jätkusuutliku ja tervisliku põllumajanduse olulisust. Sellisel viisil toestame enda sidet loodusega, kust me kõik pärineme. Teeme seda kire ja pühendumusega, sooviga luua harmoonilisemad ühiskondlikud alustalad tulevastele põlvedele.

Tahaksime veelgi rohkem olla pildis ja tuua välja ka aja jooksul midagi uut. Katsetame, leiutame, ebaõnnestume, kuid ka areneme ja võidame! Nii see rong edasi liigub ja loodetavasti hüppate teiegi peale sellele teekonnale. 

Oleme leidnud omale toredad koostöölised, kelle juurest võib leida lisaks veebipoele meie Üks Väga Head Teed. Minge kindlasti külastage neid, sest muidugi mitte ei ole nende valikus vaid teed, ikka palju enamat! Levitajad leiad SIIT! Võta meiega ühendust, kui sooviksid samuti saada meiega sõbraks ja leida ühised mõtted.

Usume, et avali südamed loovad parema ühiskonna. "Elava", jätkusuutlikult kasvatatud tee joomine avab südameid. Inspireerides ehedaid hetki tee seltsis, panustame kogukonda ja loodushoidu!
Eelmine
Lõpuks ometi!
Järgmine
PUERH - KÕIGE MÜSTILISEM TEE

Lisa kommentaar

Email again: