Teepäevik

OOLONG TEE

Oolong tee (wūlóng chá) jääb oma iseloomult rohelise ja musta vahepeale olles poolenisti oksüdeeritud. Tal on omapärane aromaatne lõhn ja selgelt eristatav maitse. Hiina keeles tähendab Wu Long musta draakonit ja viitab väga tumedale toonile, milliseks lehed muutuvad kuivatamise käigus.
Loe lisaks

ROHELINE TEE

Kõik erinevates piirkondades kasvavad rohelised teed on vägagi erinevad, kuigi teekategooria on sama. Siinkohal tuleb mängu rohelise tee töötlemisprotsessid, piirkond ja kasvatamine. Loe allpool juba lähemalt.
Loe lisaks

Yerba Mate - Vägi tassis!

Mate tee on Argentiinas, Paraguays, Brasiilias, Boliivias, Peruus ja Tšiilis igapäevane armastatud traditsioon ja rahvusjook. Argentiinas tarvitavad matet statistika järgi koguni üle 90% elanikonnast iga päev ja kõikjal leidub sooja veega täidetud konteinereid.
Loe lisaks

Matcha - Roheline elujõud!

Intensiivse rohelise värvusega pulbriks jahvatatud tee, mis vajab spetsiaalset ettevalmistust ja pakub täiesti unikaalset maitset ning kogemust. Matcha on ülim roheline tee ja nagu ei ükski teine. Miks? Seda saad lugeda siit!
Loe lisaks

PUERH - KÕIGE MÜSTILISEM TEE

Miks on Pu erh teed sinu ellu vaja? Lihtsalt öeldes on see kõige maagilisem ja müstilisem tee maailmas. Seekord aga süveneme pikemalt tema võlu ning kasulikkusesse.

Loe lisaks